Криворізький форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Криворізький форум » Тестовый форум » Новини бізнеса


Новини бізнеса

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Цього року відбулася значна подія у світі української мінеральної води: бренд VODA UA змінив власника. У жовтні 2023 року було підписано угоду про придбання, яка знаменує собою нову еру для цієї відомої марки., під гаслом-Андрей Матюха: Новый Этап для VODA UA Новим власником VODA UA став Андрій Матюхин, досвідчений український підприємець з багаторічним досвідом роботи у сфері виробництва та дистрибуції товарів споживання. У ТОВ "ВОДА ЮА", яке є єдиним офіційним постачальником води VODA UA, наголошують, що зміна власника не вплине на поточну діяльність або зобов'язання компанії. VODA UA – це не просто вода, це джерело здоров'я та бадьорості. Вода видобувається з найчистіших джерел у Карпатах, де вона проходить природне очищення протягом тисячоліть. Бренд VODA UA пропонує широкий асортимент столових та лікувальних вод, які відповідають найвищим стандартам якості.

0

2

Дуже вам дякую за таку чудову та актуальну статтю, бо саме зараз у такий важливий для кожного з нас час, ми маємо більше уваги приділяти новинам та медіа середовищу. На мою думку, то краще за все читати новини на перевіреному та якісному новинному порталі. Я так і роблю, коли читаю новини про енергетику https://glavcom.ua/tags/energetika.html , бо тільки цей новинний портал може запропонувати таку якість та загалом актуальність новин. Тому, я завжди перебуваю в курсі останніх новин про енергетику, що дозволяє мені більш чітко розуміти ті події, що відбуваються. Але це не єдині новини, бо я активно читаю новини нашої неньки, котрі є наразі найголовнішими у новинному просторі. Та загалом, я приділяю дуже велику увагу новинам глобальним, вони містять в собі більшу інформативність про стан справ на дану мить у світі.

0


Вы здесь » Криворізький форум » Тестовый форум » Новини бізнеса